Avatar uživatele
Rokio

Je normální, že mě přitahují spíše ženy středního věku?

Pokud bych měl žít s nějakou ženou, tak preferuji ženy minimálně od třiceti let (nejlépe od pětatřiceti až čtyřiceti let), které jsou finančně zajištěné a mají nějaké znalosti a dovednosti. Tato generace má podle mě lepší morální zásady a lepší vystupování.

Naproti tomu dvacítky mě moc nepřitahují, protože tyto ženy ještě nemají pořádnou práci a nejde se s nimi tolik pohovořit na úrovni. Navíc nemají takové vzdělání a jejich zájmy a životní priority nejsou na takové úrovni.

poznámka: Rovněž bych chtěl dodat, že nejsem zlatokop, ale daná žena by měl mít alespoň povolání střední úrovně (např. účetní, úřednice, zdravotní sestra, učitelka, policistka atd.).

Myslíte si, že mám nenormální priority?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 2325 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Priority můžeš mít jaké jen chceš. Přeji ti, aby se ti podařilo přiblížit se co nejvíce svému snu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Stává se to,

Proč? Třeba kvůli tomu, že si mladík být opečovaný, proto si vybere mateřský typ. Partnerka supluje matku, které se synovi tolik nevěnovala.

Možná se obává navázat stav s mladou ženou kvůli obavy ze sexuálního selhání. . Starší žena má větší zkušenosti a dotyčný jí nabízí své „mládí“.

Je pravda, že starší žena vzhledem k mladému partnerovi má větší rozhled, zkušenosti, je samostatnější, víc, co chce.

Pokud si mladý muž vybere nějakou „slavnou“ ženu, tak se chce stát známý po jejím boku.

Samozřejmě že mohou hrát roli i to, že je žena zaopatřená, má byt, zaměstnání atd.

Záleží na tom, jak to vidíte vy. Je to jen a jen vaše rozhodnutí.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Není to nijak výjimečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nic nenormálního na tom neshledávám. I já jsem se na střední kamarádil s maminkou mého spolužáka a nijak mě to nepoznamenalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Není na tom nic divného. Na starém kole se nejlépe naučíš jezdit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Tak to nejsi jedinej, někdy je lepší starší žena než mladá která neví co chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Toto rozhodně to není nic neobvyklého a i kdyby to snad neobvyklé / nenormální bylo každému jinému po tom může být akorát pendrek. Jsou to tvoje preference, tvůj život a pokud jimi nějak neškodíš ostatním můžeš je mít jaké sám uznáš za vhodné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek