Avatar uživatele
Domek550

Je podle vás normalní chodit s mladší holkou?

Začal jsem chodit s 14letou holkou, zatímco mě je 18 let. Samozřejmě s ní nedělám pro její věk zakázané věci jako sex a další hlouposti. Oba se ale máme moc rádi a ona se do mě už dávno zamilovala. Maximálně jsme si dali pár pusinek, hraju s ní fotbal, chodíme na procházky, . Myslíte že ten vztah půjde a nebude to mnoha lidem vadit? Naši rodiče nemají ale špatný názor a nevadí jim to.

Zajímavá 0 před 1693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Věk není rozhodující, nicméně na důvěrnější vztah je třeba trochu počkat. Já jsem třeba pořád hledal děvče, hleděl na věkový rozdíl a v televizi bylo krasobruslení – taneční nebo sportovní dvojice přesně ve stejných letech jako popisuješ. A bylo vidět, že se mají rádi. A ostatní lidé do toho nemají co mluvit, je to záležitost jen vás dvou a vašich rodin. To, co si povídají staré babky, nebo sousedé, by měla být fakta. Pokud nekonzumujete alkohol, drogy, neporušujete nějaké zákony a jiné, tak nic špatného ,nenormálního a nezákonného neděláte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Chodit s mladší holkou je v našich krajích normální.
Čas je ale relativní. Mít v osmnácti čtrnáctileté dítě je stejně nezajímavé, jako mít v sedmdesáti šestašedesátiletou babičku.
Faktem ale je, že ve tvém věku je každý rok znát a je s podivem, že si rozumíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Zavádějící otázka, protože co je vlastně normální? Z lidského hlediska na tom nemusí být nic špatného, ale kdyby někdo hodně chtěl, tak by to šlo uhrát na zneužívání dětí.

Každopádně jestli je s tím v pohodě tvá rodina a rodina dívčiny, tak je spíš nepravděpodobné, že by si na tebe došlápla policie. Musel by tě někdo vyloženě udat a to by znamenalo už docela problémy pro tebe.

Jako důkaz by šla použít i tato otázka, kde jsi sám sebe naprášil. Relativně snadno by si policie zjistila kdo to poslal, kde bydlí atd… a poté by tě konfrontovali, že jsi se tu k tomu doznal. Záleží na tom jak by to ten určitý vyšetřovatel vyhodnotil.

Upravil/a: Reezo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

V osmnácti jsi již dospělý a ona ještě dítě.

No, pokud vydržíš jen s Ančou Dlaňčou
alespoň než ji bude patnáct a pokud si budete i poté rozumět, tak ten vztah půjde.

Ovšem je dost pravděpodobné, že tvou životní partnerkou se stane stejně jiná.

Upravil/a: Kazatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Bude lidem vadit a budou vás pomlouvat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

K otázce:

Pokud jsi romanticky založený, toužíš po lásce, hledáš něhu a NE VĚČNOU MORÁLKU, tak je to pro tebe PŘÍMO POVINNOST!

K podotázce:

Tady bych snad vzal v potaz celkem rozumná slova uživatele Hlada- poohlídnout se teď po nějakých 66's a čtrnáctku si nechat až pak na sedmdesátku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

normální a zcela legální je nabrknout si v 18, 35 letou učitelku a pak v 35 18 letou studentku 😁 … samozřejmě jen žertuju, hloupý žert. K tvé otázce asi tolik, domnívám se že v jejím věku bys měl získat souhlasné stanovisko jejich rodičů k tomu abyste se častěji stýkaly. Přeci jen právě rodiče za ni nesou v tomto věku plnou zodpovědnost a dokáží posoudit zda jsi ve svých dobrých úmyslech konzistentní a dostatečně přesvědčivý. Určitě by ale v tomto jejím věku o vašem vztahu měly alespoň vědět. Zlom vaz.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vert

…normální to je. A buď na ni hodnej :)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek