Pajena

Je normální mít sebevražedné myšlenky?

Je normální mít sebevražedné myšlenky nebo chtít Anorexii?

Prosím o normální názor..děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni to normální. Je to na návštěvu psychiatra.

Další odpovědi
anonym

Pokaždé když se na tohle ptáš jen dokazuješ, že naše odpovědi nečteš nebo ignoruješ, protože jsme ti to psali několikrát.

Ne není to normální, to by ti snad mělo dojít. Opravdu není normální chtít se zabít nebo chtít mít psychickou nemoc. V normálním případě bych ti doporučil psychologa, jenže ten už nepomůže. Doporučuji navštívit psychiatra. Tohle neber jako urážku. Může ti pomoci.

Edison

Ne, není to normální. Ale když o tom píšeš, nemyslím, že by to bylo myšleno vážně a upřímě. Spíš si tu z nás děláš šoufky.

ivzez

Ne, ani jedno není normální.

(Ani názvy nemocí se nepíší s velkým počátečním písmenem.)

Pajena

Arciuber já odpovědi čtu zrovna na tohle jsem se nikdy neptala =)

ivzez

Ptala → nepřímo, ale ptala.

proč nikdy nereaguješ na odpovědi?
Nikdy jsi žádnou neohodnotila (aspoň jsem si nevšimla),
nikdy nepoděkovala za odpovědi, nenapsala (nedoplnila nic) do diskuze apod.

Takhle lidi nebude moc dlouho bavit ti odpovídat.
(Nevědí, jestli jejich odpovědi čteš.)

annas

Mě napadá, když nvštěvuje zdravotnickou školu, zda to, co píše, nejsou úkoly, na něž má odpovědět vzhledem k tomu, co se učí.