zvonisek

Je normální, aby se prali dva dospělí muži jen kvůli tomu, že jeden druhému něco vytkne, ale nic zásadního?

Nejlepší odpověď
Drap

Úplně normální to sice neni, ale stává se to.

Další odpovědi
annas

Nepovažuji za normální už to, že se dospěli muži perou z jakýchkoliv příčin.

Ale zřejmě se dospěli poperou zpravidla tehdy, když jsou pod vlivem alkoholu, někteří pak třeba „nadrogovaní“.

Místo toho, aby se „poprali“ s tím, co mají v sobě, uvědomili si, s čím jsou nespokojeni, reagují agresívně, nekrotí své emoce. Nevědí si totiž rady sami se sebou.

I když je zloba vůči druhému třeba oprávněná, je třeba mluvil, mluvit, vyříkat si, proč to tak je.

Nebo že by se oba řídili tím, že škoda rány, která padne vedle a nemysleli na důsledky?

Kelt

To, co tobě připadá banální, může být pro jiného zásadní věc. A každý může reagovat jinak. Ale jak říkáš normální, tedy norma, že to dělá běžně každý, tak to asi ne.