Radomír.cz

Je někdo z Liberce? Potřeboval bych vědět přesnou adresu na technickou univerzitu. Mají tam exkurze? Děkuji za odpověď.

Liberec

Nejlepší odpověď
annas

Sice nejsem z Liberce, ale adresu jsem našla na Google. Jenže Technická univerzita je široký pojem. Neuvedl jste, o kterou fakultu máte zájem. Dny otevřených dveří zatím nejsou vypsané. Rozklikněte si jednotlivé fakulty, dovíte se víc. Např. akce Univerzita dokořán.

Adresa na rektorát:
Studentská 2, 461 17, Liberec,

http://www.tul­.cz/verejnost/or­ganizacni-struktura/organy-tul_99

Další odpovědi
Andre5000

Pokud máš zájem studovat na vysoké škole, nauč se používat vyhledávání na internetu, budeš to potřebovat.