Danecek120

Je nějaký přehrávač hudby (program) na notebook s viditelnou zvukovou stopou?

Potřebuji procházet nahrávky a v klasickém přehrávači je vidět jen celková stopáž nahrávky a nic jiného. Potřebuji vidět zvukovou stopu, kde uvidím v reálném čase ,kde je audio potichu a kde nahlas. Lépe se mi budou hledat úseky, které potřebuji. Nevíte někdo o něčem?

Nejlepší odpověď
cochee

Není to sice přehrávač, spíš zvukový editor, ale přehrát umí samozřejmě taky, Audacity se jmenuje.
Příště nepiš „pro notebook,“ spíš uveď operační systém nebo platformu. Audacity je připraven pro více platforem – Windows, Mac, Linux a další. Na notebooku může být totiž různý operační systém, včetně uvedených, totéž samozřejmě platí i pro ne-notebook, tzn. stolní PC.

Další odpovědi
aliendrone

Rozhodně jsem pro Audacity, primárně to sice není player (přehrávač), jakkoliv všechny fce přehrávače pochopitelně umí. Umí i spoustu dalšího, je to prostě zvukový editor. Hlavní na něm ale je, že je ZADARA (moje nejoblíbenější cena) a dobře pracuje. ;) :D :D

MichaelOffic

Vim ze na telefon to umí „zhruba“ poweramp. Na pc tak možná nějaký plugin do přehrávače nebo audacity…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.