Foks

Je nějaké místo, kam jste se vždy chtěli podívat?

Nejlepší odpověď
gecco

Zhruba tak od puberty je takových míst o jedno méně…
😉

Další odpovědi
anonym

Chtěl bych se podívat do Holandska. Už jsem byl kousek ve vnitrozemí (Venlo), ale pracovní povinnosti volaly zpět do Německa. Tak snad to příště vyjde.

briketka10

Vždycky mě lákala dovolená v Thajsku, ale
Ty mi ji necvakneš, tak nikam nepojedu :(

ReHu

Rio, Buenos Aires, Nairobi, …
Ne vždy, ale už hodně dluho.
A......život ještě nekončí, také to třeba dopadne 🙂

bolak

myslíš na webu?

jinak samozřejmě tam, kam by se chtěl podívat asi každý, tedy Schrödingerova krabice

anonym

Míst je dost,ale vždy se tam člověk jen tak hned nedostane.

Drap

Ano – lednice.

lexx

the dark side of the Moon, aspoň jako pasažér když ne rovnou pilot…

Agneta

Ano, ráda bych se koukla do: ►♫♫♫♪♪♫↓↑50ý0­↓50◘80↓:E0:0$0'0&e" ↓€↑←∟↔ߤߧ§§÷­×)×÷)$§ů-ß$§¨ú××÷)¤¤ú0­147004•4÷1æ☻☺♥♥♥►mi­nulosti, strojem času

Klaproth

Na táboře to byly dívčí sprchy.

lota

Postupně se to mění, aktuálně Thajsko nebo Japonsko, dříve třeba Slovinsko, ale aktuálně to zrovna lákavě nevypadá.

briketka10

bolaku, bolaku já bych teda tou " kočkou " být nechtěla
kuš a jak píšeš. žeby se tam chtěl podívat asi každý, tak
mě bys do tý krabice v žádným případě nedostal Pchá :)

bolak

já nemyslel „podívat se tam“ jako že bys tam jela na dovolenou :)

kapka

Uplne Briketku chapu, taky se nechci podivat do ty krabice, smir se s tim, jsi sam, kdo se chce juknout na tu kocku. :D

bolak

jste prostý lid :)