dust8

Je nefukční horní článek palce po úraze důvodem pro invalidní důchod?

Odpovědi
mosoj

Tak na to rychle zapomeň.

Dochy

Myslím, že záleží i na tom, jak ses živil do úrazu. Moc si nedokážu představit, že by zrovna jeden článek prstu měl vliv na prac. schopnost, ale nevylučuji to. Ale třeba to že člověk kulhá pro většinu lidí asi nebude důvodem k ID, pokud jinak může dál relativně normálně chodit. Pro profesionálního fotbalistu to ale bude konečná v jeho kariéře.

Drap

O tom ani nepřemýšlej. Ani amputace jedné ruky neni dostačující pro plný ID.