zvonisek

Je nebezpečné nafukování žaludku, nebo střev?

V Americe si lidi úmyslně nafukují břicho např. tím, že vypijí hodně koly s mentolem nebo si pumpičkou v řit. otvoru nafukují střeva. Myslím je to belly inflation pump, je to nebezpečné?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím proč bych se měl nafukovat. Já jsem rád, že se vyfouknu.

Lidské plémě již neví co by!!!

Další odpovědi
autacek

Ano, je to nebezpečné.

jirka F

Určitě můžou prasknout střeva a je potom velký problém.Žaludek neutrpí na závadě protože ten se přece roztahuje,nemůže podle mě prasknout.Ale chudák jícen.Více odpovědi ostatních uživatelů.