karlosmol

Je naše republika v tak skvělé ekonomické kondici, že můžeme platit lety cizích prezidentů po Evropě?

A zítra až ho „zadarmo“ odvezeme do Turecka a poslušně slíbíme, že „dodáme“ o co si zažádal začneme šetřit nebo si zase půjčíme?

Nejlepší odpověď
Drap

Zítra budeme šetřit, i si půjčíme a možná zvýšíme ještě nějakou daň. Chceš vědět ještě něco?

Další odpovědi
Dochy

Ano, naše republika je dostatečně bohatá, abychom si tohle mohli dovolit. I vojenští piloti musí něco nalétat aby jim zůstala kvalifikace, takže když občas letí s „nákladem“, nemusí pak létat tolik „jen tak“.
A vzhledem k situaci je asi poněkud problematické, aby tu létala letadla s ukrajinskou imatrikulací.

paul1

Pomáhat je třeba, je to prostě lidské. V 68 sa na nás každý vykašlal. A důsledek? Hospodářství i vše ostatní šlo dole vodou.