Kryšpín

Je na tom něco pravdy nebo ne USA lžou, názor ministra Zaorálka?

Hrozí válka i v Evropě v Afganistánu a Iráku jsme za okupanty, nebo si dal jointa. Novinky.cz

Nejlepší odpověď
autacek

Kdo vtrhne do cizí země a začne tam nastolovat vlastní pořádky, je podle tebe co? Když to vyvolá exodus z dané země a zaplavení Evropy frustrovanými lidmi, kteří jsou pro hostující stát na několik generací přítěží, tak to může přinést co? Já myslím, že odpověď je nasnadě.

Další odpovědi
Edison

Ty sis ještě nezvykl? USA lhali, lžou a lhát budou. To už patří ke koloritu jejích „humanitárních“ vojenských operací.

led

Dovolím si upozorniť, že nie USA klamú, ale predstavitelia tohto štátu a média zavádzajú svojimi polopravdami nielen svoju ale aj svetovú verejnosť.

Kryšpín

Já mám dojem že je to provokace od Zaorálka, nebo předvolební tah.

anonym

Zaorálek mluví velmi rozumě, je to jeden z těch inteligentnějších politiků kteří dokáží vidět skrze tu kouřovou clonu emocí. Takže nemyslím že je to předvolební tah, prostě vyjádřil svůj názor.

anonym

na druhou stranu je jen velmi vzdáleným pozorovatelem v této věci, takže je třeba to samozřejmě brát s rezervou. Jde spíše o to že chtěl vyjádřit hypotetickou možnost, že USA odstopením od smlouvy tento problém vlastně nastartovali, dále jej vyeskalovali a podpořili dokonce přímým útokem a zabitím, někoho o kom opět jen údajně měli nějaké důkazní materiály a důvodná podezření, která teď ale bohužel nemohou nikomu dát protože jsou tajná, nebo je zrovna kopírují, skartují a tak podobně.

anonym

v celém tom postupu ze strany USA je prostě mnoho testosteronu, ale minimum racionality.

anonym

pokud presidentské volby sesadí toho namyšleného hňupa z postup presidenta, bude to věřím zase lepší.

Mc Merkurion

… článek ??? odkaz ??? … to ti asi nic neříká viď ??? …

orwell

https://www.te­levizeseznam.cz/vi­deo/prostor-x/zaoralek-usa-lzou-hrozi-valka-a-utoky-i-v-evrope-v-afghanistanu-a-iraku-jsme-za-okupanty-64019301?dop_­ab=0&dop_source_zo­ne_id=1&dop_req_id=2Xk3p­LAoVpL-202001151800&­utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=_var