Lukas27

Je na světě stále stejně vody? Nebo se její množství ztrácí? Ať už v jakémkoliv skupenství.

Nejlepší odpověď
Dochy

plus mínus stejně. Pokud vím, je Země relativně v rovnováze…vNěco málo se může ztratit „odfouknutím“ atmosféry, nejsme neprodyšně uzavřený systém, a něco málo nám sem třeba spadne s různými meteority apod., Trocha vodíku se slunečním větrem…

Další odpovědi
xiperio

Je tu pořád stejně

paul1

Já mám dojem, že se ztrácí, i když je to možná jen mizivé množství. Odčerpáváním ropy, plynu, dolováním uhlí a jiných nerostů se určitě nějaké množství vody ztratí z koloběhu tím, že vzniklé dutiny vyplní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.