Jarmila123

Je můj sedmnáctiletý syn heterosexuální pedofil?

Ahoj. Celkem mě trápí jedna věc ohledně mého syna.
Když chodil do sedmé třídy, tak mi říkal, že se mu líbí nějaké dívky ve třídě a tak. Ale pak již ne, což je pochopitelné, že čím je člověk starší, tím méně toho rodičům říká.
Jenže nedávno jsem ho načapala, jak se ukájí nad touhle asi desetiletou dívkou ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fQ1TnMKvPY4&lis­t=PLMp93PKTHiv­s66Q1MJ4J4jd-OqTGrxyI1&index=6&t=0s ). Je to normální v jeho věku?
Tohle ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oEbB8wQU­kaM&list=PLMp93PKTH­ivs66Q1MJ4J4jd-OqTGrxyI1&index=5&t=0s ) si dokonce dal jako vyzvánění na budík. Často poslouchá taky tohle ( https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AVRdhg6biN0&in­dex=3&list=PLMp93PKTH­ivs66Q1MJ4J4jd-OqTGrxyI1 )

Je to pedofil? Bojím se, že nebudu mít vnoučata.

Nejlepší odpověď
dubraro

Je mnoho jiných, mnohem pravděpodobnějších důvodů, proč se můžete nestat babičkou. Například prostě proto, že na pořízení dětí nebude mít partnerku a/nebo peníze.

Další odpovědi
quentos

Je to normální, v 17 letech ještě celkem běžně probíhá puberta, tedy období pohlavního dospívání, během něhož se člověk (i sexuálně) „hledá“.
I kdyby pedofil nakonec byl, neznamená to ještě, že nebudete mít vnoučata, protože většinu pedofilů kromě nezletilých dívek normálně přitahují také dospělé ženy.

Kelt

Nejprve anekdota. Manželka říká sexuologovi, že přistihla svého manžela, jak se ukájí nad fotografií Ilony Čákové a zda by ho neměla objednat k psychiatrovi nebo sexuologovi. Ten se na ní podívá a řekne. Pokud váš manžel potřebuje doktora, tak očního.
Jinak vnitřní život dospívajícího člověka je složitý a u každého se projevuje jinak. On se bojí styku s opačným pohlavím a hledá cestu. Nejprve má idoly, ale to se časem bude měnit. Pokud nějaký 30 letý chlap považuje určitou ženu za sexy symbol, neznamená, že to tak musí vidět i tvůj 17 letý syn. Počkej si tak 10 let a budeš se radovat s vnuků. Je to určitě lepší , až na to budete oba připraveni, než aby tvůj syn se stal ještě jako nedospělý otcem. Nemůžeš to srovnávat ze sebou, a posuzovat to podle svých sexuálních zkušeností.

Drap

Takto nikdo nedokáže odhadnout. Po netu ještě nikdo vyšetřovat nedokáže. Já osobně bych byl prozatím v klidu.

zjentek

  1. V každém chlapovi je kousek pedofila (vědecky prokázáno!)
  2. A víme s jistotou, nad čím se ukájel? Ve videu jsou časté záběry na porotu a viděla´s tu blondýnu v ní? ?? ???

ivzez

Paní Jarmilo,

na tuto otázku Vám nedokáže odpovědět bez vyšetření Vašeho
syna ani oborník. Natož laici v internetu. Možná Vás uklidní vědomí,
že období dospívání je obdobím hledání.

miroslav.bk

OT: Ta holka je nenormalni frajerka! Tohle jak bylo zazpivane, …

zjentek

A co potom taková Jeba Ťimuš? To je TEPRVE materiál!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4Hz3gh7c8Kw

Na něco podobnýho Helenka Vondráčků v jejím věku neměla! I když, ta je taky „talent“.. ;(