Avatar uživatele
Zlatý

je možný, že vždy když si dám "dobrý" víno u "dobrý" muziky, tak že jsem vlastně vůbec nic nepochopil?

..né já vím, že je to strašně těžký, ale ..tak alespoň zkuste, jen tak pro obraz ;q
Doplňuji:
prej se účel tohoto webu za poslední dva roky částečně změnil, to už tady bylo avizováno nesčetně krát(né autorem) a tato otázka s tou změnou k lepšímu tak nějak souvisí, jelikož není tak věcná (jakou dýlku maj 3m, k čemu slouží wifi, atd.)a je tudíž jasný, že dobrej váženej web tady není od toho, aby se zjišťovalo, kdo z koho si vlastně dělá bžundu a tudíž si sebe váží a není tady ani pro to, abyste jej všichni svorně chápali a všemu rozuměli, žejo čendo a spol, takže asi takhle, jednoduše:
když si dáte víno(třeba Agneta poradí, pokud nevíte jaké) a pustíte si muziku(tady všichni víme jakou), tak jestli pak třeba máte takový zvláštní vnitřní šimrání (říkejme mu "poloha")při kterým cejtíte v prvé řadě přesvědčení, že způsob bytí v "poloze" je báječnej a pocit, kterej při "poloze" vnímáte(teda vlastně celá ta "poloha") si rozhodně zaslouží větší uznání a právo šířit se světem, nežli jakejkoliv jinej, vám dokonale cizí pocit, kterej zase cejtí třeba černoch, co někde mlátí do bubínku svý vnitřní MTV a v tranzu (protože von má zkvašenej kokos nebo podobný to víno) prochází jemu známou "polohou", o který von je přesvědčenej, že jenom díky ní má smysl existovat, že je to vlastně podstata bytí a jinou cestu von ani nechce znát, pánč to by byl nejspíš blázen (nějaká vážná hudba nebo co), kdyby jo..
..a ta otázka zněla, jestli jsem schopnej to pochopit, pokud nechápu "polohu",tedy život bez, a tady bych se nabát použít velká písmena, JAKÝCHKOLIV(protože i otupující muzika má v konečným důsledku ten efekt),řekněme, "opioidů" ..takže teď už se to dá pochopit snadno? Protože von mezi připustit si a pochopit je rozdíl, no a vono bylo asi těžký pochopit, že mně šlo o pochopit, né to druhý a tak jsem to teď primitivně vysvětlil, aby to pochopil třeba i bakalář a nebo jinej psycholog či něco takovýho ..no prostě snažil jsem se ..kapišto, clear?
A prosím všimněte si rubriky, abychom se vyhnuli odpovědím určeným spíše do rubrik filosofie a tvorba rodokmenů. Otázka je teď dostatečně jasná, takže pojďme k věci, jak říkáme u nás na moravě- přímo na uterus! Předem díky všem! ;q

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Mám takový neblahý dojem, že pro pochopení tohoto dotazu jsem absorboval nedostatek vína či muziky (případně obého)...
;-)
Doplňuji:
K Doplnění:
Šmarjáááááááááá.....
LOL - musel jsem si to přečíst 3x - a furt si nejsu jistej, jestli jsem pochopil (néé "polohu", tu chápu)...

Jo - jsi schopen tu "polohu" i pochopit - za předpokladu, že nejsi tupec...
Otázkou je, zda jsi schopen ji po pochopení i prožít...
;-)
;-)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Nic si z toho nedělej, tady jsem zase vůbec nic nepochopil já. Snad je někdo pod obraz.


Avatar uživatele
Zlatý

Zjenteku přiznávám bez mučení, že momentálně nerozumím co se jako básník pokoušíš říci, ale Tvoje duševní rozpoložení asi chápu. K podobnému filosofování se totiž po několika "lampách" rovněž uchyluje můj dobrý přítel a druhý den většinou večerní seanci uzavírá slovy: "jsi kámoš, že mě vždy vyslechneš, protože jsem tě večer sice slyšel, ale neviděl".....


Avatar uživatele

Žhavá rekapitulace mindráků?Jo to je občas potřeba...
Doplňuji:
"zakalit"


Avatar uživatele

Tvůj dotaz je k nepochopení,máš vypito?Stejně tak je k nepochopení že snad nikdy nenapíšeš na začátku věty ,tedy tvého dotazu velké písmeno!

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

jo a ještě chci doplnit důležitou věc, že se do tohodle transu dokážu dostat úplně v klidu a kdykoliv i bez "polohy" a to myslím dokáže každej, kdo už dosáh toho osvícení, což zase je takovej hypnotickej stav, kterýho se dá dosáhnout pouze tím, že se nenakrmíte všema těma s.račkama(to duševní krmivo, jak je z něj pak "poloha"..víte ne) ..myslím, že třeba čeněk moudrý je už blízko, ale víc už neprozradím, aby se to netvářilo jako trotlspam ;q

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

gecco, upřímně? Ty to nechápeš ;)

Avatar uživatele
Zlatý

gecco

No - co se dá dělat...
;-)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

dudu, vy nikdy nezklamete, pane ;DDDDD
..svým způsobem jsem si tady na vás zahrál ..víte to? ;)

Avatar uživatele
Zlatý

dudu

Drahý příteli, povídej si, či prndej zde co je libo. Nikomu jsem však nedal zmocnění, aby se dobrým nebo ubohým způsobem pokoušel o virtualizaci mé osoby. Tato výtka se především vztahuje na jedince, kteří buď prodělávají zamrzlou pubertu nebo trpí projevy jenž prožívá osobnost notně poničená společenským prostředím, popř. po konzumaci některých chemických produktů.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

nemůžu pomoci, neznám nikoho, kdo chápe "výtka se především vztahuje", ale už samotná tahle slovní stylizace uráží, takže bacha na ty pravidla ..samozřejmě ti nikdo nevyčítá, že máš dlouhý texty ..nebo jak´s to pochopil? Vono se totiž stačilo podívat dva odstavce níž a bylo hned jasný, že vcítit se (vztáhnout na sebe) je základním předpokladem pochopit smysl otázky a taky se tam dopředu píše o pravděpodobnosti, že někdo tak arogantní, kdo trpí panikou před samotným vcítěním se, na tento web jistě nechodí ..se tam aspoň mrkni né? Nečteš a nevíš ..s takovou bude mít nejspíš velmi brzy více bodů i řeněk modrý, nežli vy pane ;q ..hlídejme si úroveň jo? ;)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

oprava: nechápu život né "bez", nýbrž "v" opioidech! Bystrý chápe.. ;)

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

..protože vono je to tam vlastně správně napsaný, když si to vztáhnete na sebe, ale já se spíše bál, že přijít na tyto skvělý stránky nějakej arogantní magor, tak by si to na sebe vztáhnout nemusel a tudíž bych pak odpověď znal i bez tý jeho, že jo ..sakra, zase to začíná být složitý, no nic, snad tady nikdo takovej nechodí, už mě to nebaví, však pište, děkuji všem ;q

Avatar uživatele
Zlatý

gecco

;-)

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1056
Zlatý annas 964
Zlatý quentos 895
Zlatý mosoj 571
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 522
Zlatý marci1 516
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.