Je možné zrychlovat a přesto nepociťovat přetížení? A pokud ano tak jak? Zajímalo by mě jestli znáte odpověď :)

Doplňuji:
Hamon- Děláš si velkou srandu že :D ty si vážně myslíš že když budeš pomalu zrychlovat že nebude přetížení? Ano neucítím ho ale i přesto bude a kdyby tě zajímala odpověď tak vylez na největší stožár ve tvém okolí a skoč dolů a pak mi dej vědět jestli jsi ucítil přetížení ;) a nenech se prosím tebe zmást odporem větru který ti možná trošku rozcuchá vlásky a zmate tě v detekci přetížení ale už teď mi věřit že přetížení neucítíš ale to co bude následovat ti možná překazí doplnit odpověď :D To že se ptám vás pozemšťanů na odpověď hned neznamená že jí neznám…co bych to byl potom za GÉNIUSSE viď ;)

Nejlepší odpověď
Hamon

Ano, znam. Zrychlovat velmi pomalu.
Doplňuji:
Je pravda, že nick ne vždy vystihuje uživatele. Odpověděl jsem na otázku tak, jak byla položena. To, co mi podsouváš a navrhuješ, je možná důsledek toho, co sis možná myslel při psaní otázky, ale s původní otázkou a s mou odpovědí nemá nic společného.

Další odpovědi
Beer4Real

Víš vůbec teda co vykládáš?
Tvoje otázka: jak zrychlovat a NECÍTIT přeťížení.
Hamon ti na to správně odpoví, že velmi pomalým zrychlováním to přetížení NEPOCÍTÍŠ ( i když samozřejmě bude).
Ty mu na to napíšes jestli si dělá z tebe srandu že stejně to přetížení bude, ale vzápětí přiznáš „ano neucítím ho“ což to je to na co ses ptal, na pocit ne na to jestli přetížení vůbec bude!

mosoj

Gravitace způsobila tvůj pád. Cítíš že padáš a že zrychluješ , takže na tebe přetížení působí a má velikost velikosti 1 G. Ale hlavně ho poznáš až se potkáš s pevnou překážkou a natlučeš si kokos. To pak bude přetížení .