Avatar uživatele
anonym

Je možné zrychlovat a přesto nepociťovat přetížení? A pokud ano tak jak? Zajímalo by mě jestli znáte odpověď :)

Doplňuji:
Hamon- Děláš si velkou srandu že :D ty si vážně myslíš že když budeš pomalu zrychlovat že nebude přetížení? Ano neucítím ho ale i přesto bude a kdyby tě zajímala odpověď tak vylez na největší stožár ve tvém okolí a skoč dolů a pak mi dej vědět jestli jsi ucítil přetížení ;) a nenech se prosím tebe zmást odporem větru který ti možná trošku rozcuchá vlásky a zmate tě v detekci přetížení ale už teď mi věřit že přetížení neucítíš ale to co bude následovat ti možná překazí doplnit odpověď :D To že se ptám vás pozemšťanů na odpověď hned neznamená že jí neznám…co bych to byl potom za GÉNIUSSE viď ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Ano, znam. Zrychlovat velmi pomalu.
Doplňuji:
Je pravda, že nick ne vždy vystihuje uživatele. Odpověděl jsem na otázku tak, jak byla položena. To, co mi podsouváš a navrhuješ, je možná důsledek toho, co sis možná myslel při psaní otázky, ale s původní otázkou a s mou odpovědí nemá nic společného.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Beer4Real

Víš vůbec teda co vykládáš?
Tvoje otázka: jak zrychlovat a NECÍTIT přeťížení.
Hamon ti na to správně odpoví, že velmi pomalým zrychlováním to přetížení NEPOCÍTÍŠ ( i když samozřejmě bude).
Ty mu na to napíšes jestli si dělá z tebe srandu že stejně to přetížení bude, ale vzápětí přiznáš „ano neucítím ho“ což to je to na co ses ptal, na pocit ne na to jestli přetížení vůbec bude!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Gravitace způsobila tvůj pád. Cítíš že padáš a že zrychluješ , takže na tebe přetížení působí a má velikost velikosti 1 G. Ale hlavně ho poznáš až se potkáš s pevnou překážkou a natlučeš si kokos. To pak bude přetížení .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek