Rokio

Je možné zjistit nejbohatší občany určitého konkrétního města?

Existuje databáze nejbohatších lidí podle bydliště a lze dohledat i výše jejich majetku? Je něco takového možné, nebo se tyto statistiky nevedou?

zdroj obrázku: pixabay.com – QuinceMedia

Nejlepší odpověď
ivzez

Jak by sis to, Rokio, představoval?

Jak bys chtěl vést podobné databáze bez souhlasu
dotyčných osob? A co ty sám? Dal bys souhlas, aby
těbe a tvou rodinu někdo vedl v podobné databázi?

Další odpovědi
Drap

Taková databáze neni

autacek

Zase je zamčeno. WTF? No hele, i kdyby takové databáze byly (jako že jsou), tak budou značně nepřesné. Třeba pan Babiš nemá údajně nic, u jiných zase mají trvalé bydliště jinde, než skutečně žijí, atd.