Kc

Je mozne ze varlata po ejakulaci se ve vane nadnaseji a pred ejakulaci lezi v klidu tam, kde maji?

Chtela bych tak poznat zda mne pritel podvadi ci ne

Nejlepší odpověď
Smackdown

X:D To nepoznáš, znám ženu která čichala i ke slipum a trenkam, jestli necítí semeno. (Po sexu jsou chlapy klidnější)

Další odpovědi
Edison

Archimeduv zákon platí i pro varlata. Ovšem jestli takhle chceš poznat jestli přítel „zanáší“… mno… pokud vím, tohle fakt nefunguje. Třeba už jen kvůli času a zmíněnému AZ…

Už vidím tu komedii: „Kdes byl?“, „Alou do vany, jestli plavou!!“ 😁

Arne1

NIkdy jsem nic takového nepozoroval.

A bylo by to nespravedlivé – podle čeho by přítel poznal zda ho nepodvádíte ?

dubraro

To je vtip, neboli hoax, neboli urban legend. Říkalo se tomu „lavorová zkouška“. Při elementárních znalostech anatomie snadno zjistíš, že to takto fungovat nemůže. Sperma, které je ejakulováno, je předtím shromážděno v chámovodech a v semenných váčcích, a ty jsou v podbřišku. Spermie vznikají ve varlatech víceméně konstantní rychlostí.

dudu

Ano funguje to tak a je to patrné už na první pohled. Proto jsem zavčas zrušil vanu. Sprcha nic neprozradí.

mosoj

Nadnáší se ale pytel neunesou! Také je musíš z toho pytle vyndat.