Aquamen

Je možné, že selže ledvina během pracovní doby?

Nejlepší odpověď
Drap

Ledviny mohou selhat kdykoli.

Další odpovědi
gecco

Myslíš, že ledviny zajímá tvá praconí doba??
😉
Jo, může – ledviny tvůj zaměstnavatel nezajímá…

Alesh

Ne, to není možné, ledviny počkají, až si odpíchneš a selže až poté. 🙂
P. S. na blbou otázku, blbá odpověď. Je to asi stejné, kdyby ses zeptal, zda může někdo v práci dostat infarkt apod.

lexx

ano, jsi-li degustátor (ochutnavač) v pivovaru nebo lihovaru

surikata001

V žádném případě, ani během vánočních svátků nebo Silvestra, státních svátků, dnů pracovního volna a klidu se to nestává!!! Kdo tvrdí, že ano, lže anebo je simulant! Zkrátka a dobře pouze ve všedních dnech mimo pracovní dobu může dojít k selhání ledvin.

terry

Selhání ledvin může proběhnout velmi rychle. Bohužel.
Je třeba rozlišit akutní a chronické selhání.

zjentek

Malá pravděpodobnost. V práci se musí pracovat, nesmíš se jen tak „vypnout“ a protože to všechno řídí psychika, měla by to vědět i ledvina.

Klaproth

Pokud to pracovní řád zakazuje, tak to možné není.