orwell

Je možné, že po Kerberovi a Cháronovi přijde ještě Hádés?

Nejlepší odpověď
zjentek

Ano, je to možné. Vystrašit občana je jedinečný způsob, jak ho učinit poslušným. Kdysi se k vyděšení celkem účinně uplatňovala/a­plikovala božstva. Dnes, kdy člověk více a více chápe souvislosti mezi účinky přírodních živlů a vlastní existencí a stává se tak stále rozumnějším a moudrým, postačí k děsu už i prosté počasí. Stačí jeho projevy po božstvech pojmenovat, a problémy člověka jsou vyřešeny, harmonie strachu obnovena. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Další odpovědi
Ametyst

Je to velmi pravděpodobné. Stejně jako strašit sněhem v lednu nebo vedrem v červenci. Vzpomínám si na předešlá léta, a bylo jich dost, kdy byla taková zima začátkem prázdnin, že jsme zatopili. Děti si to jistě budou také pamatovat- chodily oblečené v zimních svetrech.

Ametyst

Zjentku, Tvá odpověď je trefa. Přesně na komoru.:-))) Nemůžu zapomenout na poslední rozhovor s Tuckerem Carlsonem, než ho vykmitli z FoxNews. Stalo se to pár měsíců zpátky. Na otázku, jaký vidí největší problém dnešní doby, řekl:” Nedostatek informací. “ To je přesné! Kde jsou ty doby, kdy se zdroje informací ověřovaly, než se pustily k veřejnosti.