tony2412

je možné,že když se přihlásím na odpovědi,že mi to přičte body?

tuhle jsem se přihlásil a napsalo mi to že jsem dostal bod za přihlášení,ale hned ten nápis zmizel tak nevím kolik bodů,asi 1,ale to bude asi za určitý počet přihlášení že ano?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Každý den za přihlášení se ti přičte 1 bod..

Další odpovědi
klumprt

Za první přihlášení v jednom kalendářním dni (00:00 – 24:00) dostaneš jeden bod. V jednom roce můžeš takto získat až 366 bodů, aniž bys napsal čárku. A to se vyplatí!

setapouch

Je namáhavé přečíst si pár řádků nápovědy, že?
Cituji: Bodovací tabulka

Body jsou přidělovány dle následující tabulky:
Aktivita Počet bodů
Palec u odpovědi (max. 20 za jednu odpověď) 1
Užitečná odpověď 5
Zajímavá otázka (max. 3 za každou otázku) 1
Denní přístup pro přihlášené 1

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani