Adamos00

Jak nejrychleji získat 5 bodů?

Nějakým zázrakem mám nad 100 bodů tak by mě zajímalo proč nemůžu položit novou otázku:D to asi platí až od dalšího dne?
Ps: těm co mi pomohly děkuji jestli to někdo čte:)

Nejlepší odpověď
anonym

Projeď křižovatku na červenou a máš je.

Další odpovědi
zjentek

Dej mi dobrou odpověď (radu) a dostaneš za ni nominaci. Stává se mi to fakt vyjímečně, takže se netěš předem. Pro nominaci do toho musíš vložit (krom vědění) i originalitu své osobnosti.

Rokio

To je jednoduché. Stačí, pokud odpovíš na co nejvíce otázek. Při odpovědi je vyšší šance dostat bod než při otázce (alespoň u mě to tak funguje). Snaž se odpovídat rozsáhle, moudře a hlavně k věci.