Kepler

Nejsou na tom tak špatně, jen odmítají nesmyslné ceny za důstojný pohřeb. Možná to i souvisí s pokračujícím odklonem občanů od víry. Bohužel se z pohřebnictví stal byznys a konkurenční firmy se o mrtvoly doslova perou. Sám mám přání se nechat zpopelnit a nechat se rozptýlit a nemám důvod zatěžovat finančně pozůstalé. Byl jsem prach a v té podobě se chci vrátit i do přírodního koloběhu. To bude moje poslední služba této planetě.

Další odpovědi
ivzez

Teoreticky to možné je, ale mnohem pravděpodobnější je,
že jenom nehodlají platit za nesmyslné služby, o které nestojí.

Podle mne je u nás pohřebnictví na mizerné úrovni,
tzv. „pohřby s obřadem“ jsou něco neskutečného.

V podstatě tu neexistuje způsob, jak se
se zesnulým rozloučit podle svých představ.

Jediná možnost je objednat jen to nejlevnější
a ostatní zorganizovat sám.

Lze si pouze (ne)vybírat z nabízených služeb,
pokud vím, „pohřeb na míru“ tu nikdo „neumí“.

Drap

Nevím jestli špatně, ale tak to bohužel dnes je.

Smackdown

Je bída,jsou i tací co živoří.

ten který je

Nemusí na tom být všichni finančně špatně.Je to zrcadlo které ukazuje náš přístup ke stáří,nemocným a ke smrti.Je to smutné.