zjentek

Je možné transplantovat střeva?

Odpovědi
Emefej

Určitě ano, u řady lidí mám podezření, že jim je transplantovali místo mozku.

elkon

Tři vteřiny, pokud nejsem líný: https://www.i­kem.cz/cs/tran­splantcentrum/kli­nika-transplantacni-chirurgie/co-u-nas-lecime/transplan­tace/transplan­tace-streva-a-multivisceralni/a-2472/

zjentek

Emefej, souhlas.

zjentek

Elkon a bez těch dovětků by to nešlo? Seš samej blábol, druhého takového tady abys pohledal… Chceš k otázce dodat ještě něco vlastními slovy?