DarkCreeper

Je možné si založit PayPal účet, když mi ještě nebylo 18 let?

Bylo by možné tam nedávat kreditku? A mít to jako způsob, jak by mi mohli lidé posílat peníze formou „donate“ na YouTube streamech? Předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
marci1

Z pohledu zákona je PayPal v podstatě banka a uvedením nesprávného data narození a používáním před 18 let porušuješ podmínky služby. PayPal namátkově ověřuje věk, případně to rozeznají jeho algoritmy z jiných indicií a když to zjistí, tak ti můžou zablokovat účet vč. peněz, které tam budeš zrovna mít. Je to opravdu špatný nápad. ☹

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.