bigbít

Je možné poručit přírodě?

http://www.you­tube.com/watch?v=v16pnjN­2MnA&featu­re=related v tomto případě mám silné pochybnosti 🙂

Nejlepší odpověď
johana 56

Ne.
„Poručíme větru,dešti“ se nikdy bepovedlo.

Další odpovědi
anonym

Vojáček byl evidentně jeho typ.

tom004

Poručit ano,jde o to, jestli poslechne.

zbysek

prorode se proste porucit neda

pukula

ne

AndreiRanger

Bohuzel ano, dá se do jisté míry přírodě poručit, např. v rusku vystřelování raket se speciální chemickou směsí odvrací sněžení nad Moskvou (srážky stejně spadnou pár kilometrů dál). Nedávno jsem četl ( bohužel si nevzpomenu na stát), že se pomocí těchto klimatických bomb podařilo zvýšit celoroční průměrnou výši vodních srážek…

Jen nevím jestli je to vše dobrý nápad, podle mě se tyto experimenty lidstvu krutě vymstí.