BeruškaSedm.

Proč me všichni přehlížejí?

Byla jsem nemocná a tak jsem nějakou dobu nechodila do školy,dneska jsem tam sla. Ta moje kamarádka Tamara,o které jsem tu už psala je nemocná,a tak to naše přátelství ještě nemůžu ukončit. Je dobre ,ze je nemocná,muzu si aspoň vyzkouset,jaké to bude,kdyz se s ni nebudu bavit. Jakmile jsem přišla,sedla jsem si,a čekala az mne někdo osloví..začne se se mnou bavit,ale nikdo. Jsem proste ticha holka..Tak jsem seděla a viděla jen spolužáky kolem jak dovádí,baví se s kamarady-tise jsem jim záviděla,protože nikoho takového nemám. Kluci,ti jen nadavaji,předvádí se jak jsou drsni. Holky,ty jen na chodbach vyhlizi kluky s vyšší třídy,pak si svoje zážitky týkající se rande,líbání atd vyprávějí,nebo se jen jak pubertacky pořad něčemu chichotaj. Všichni mne prehlizi,prijdu si neviditelna.. Někdy mne i urazí,říkají mi sprtko,retardko,brej­lounko. Říkám si,co jsem jim udělala??? O víkendu chodim do přírody s rodiči,kdyz to někomu řeknu,maji mne za blbce.. Fakt nevim co už mám dělat,je mi na nic..a když si představim,ze ještě musi m řešit Tamaru..viz me otázky. Jsem na dne.
Doplňuji:
Nevím co by na to řekla máma,kdyby věděla ze chodim k psychlogovi. Ani o tom problému neví,nechci ji zatěžovat hlavu,ma svých starosti dost. Je vážněji nemocná a nechci,aby se ji kvuli mne něco stalo-nemela by mit velký stres,proto to resim tady,ikdyz vim,ze to asi není moc ideální.

Nejlepší odpověď
marci1

Ve škole nebo v sousedství, kde bydlíte přece musí být nějaká „slušnější“ holka, se kterou by ses mohla kamarádit, to přece není možné. Trochu je možná škoda, že čekáš, až Tě někdo osloví, začne se s Tebou bavit. Trochu více se snaž. Máš přece svoje ego, dnes už neplatí „Sedávej panenko v koutě …“. Musíš mít větší sebevědomí. Musíš „zvednout“ hlavu a nebát se ! 🙂

Další odpovědi
www

Tvoje otázky bys měla pokládat odborníkům a jinde, než zde.
Navštiv proto psychologa, jen ten ti může poskytnout fundované rady !
Doplňuji:
Právě v tom se můžeš mýlit.
Řekni svoje problémy matce a pokud ona ti úspěšně neporadí, k odborníkovi běž! Třeba i sama, jsou to tvé starosti a pomoc existuje, nevyužít jí je hloupost, poněvadž se jedná jen o tvoje zdraví a vývin osobnosti.

Nevíteto?

Proč si nenajdeš nějaké kamarády mimo školu?:-) Pokud budeš mít nějaký zájem, který bys dělala na nějakém kroužku, bude pravděpodobnější, že toho budete mít víc společného a budete si víc rozumět, než s lidmi s úplně jinými prioritami a zájmy s kterými se náhodně vybraným kolektivem (někým jiným) stýkáš ve škole. Co se týče těch nadávek apod. udělala si to, že ses nebránila. Nesmíš si to nechat líbit, musíš mít sebeúctu a jasně dát najevo kde končí hranice.

ivzez

Neuč se závidět.
Nic nestojí za závist.
Ubližuješ tím sama sobě.

  • –––

Nemůžeš sedět a čekat, až tě někdo osloví.
Nikdo ti do hlavy nevidí, takže nikdo neví, že by ses
ráda bavila s ostatními. Musíš jim to dát najevo.

Zůstaneš-li sama sedět v lavici, mohou
si ostatní myslet, že o ně nestojíš.

Agneta

Hele ty šprtko, tobě asi ta školička moc nejde, co? Jak můžeš takhle psát?
Když nosíš brýle, tak jsi chytrá, to ví každý :DDD

Teplometgang

Ahoj, vim co zrovna prozivas, ja jsem to mela stejne, ale ted' je vse jinak, povidam si se vsema a oni se mnou, je pravda, ze musela jsem se kvuli tomu trochu zmenit, treba svoje chovani, prestala jsem byt slusna a jsem vic drza a vtipna, to maji vsichni radi, nikoho neodmitam, vsechny si vyslechnu, ale na ucitele jsem slusna, no mozna obcas ne :D ale nevim jak to delam ze me maji vsichni radi

kdyz tak mi napis, budu rada :))

bolak

děti jsou svině, mě taky šikanujou

zkus si najít nějakou kámošku se kterou budeš mít společný zájmy, zkus si dát klidně inzerát (samozřejmě zatím anonymně) někde na webu, mimo vaši školu; nebo hledej někde kde chodíš, co tě baví, třeba v kroužku nebo klidně i na tom prokletým facebooku, určitě tam máš lajknutou nějakou skupinu která tě zajímá, třeba filmy Kurosawy, tak omrkni další lidi kterým se líbí, jejich profily kde zjistíš jestli nemaj i další společný zájmy, nejlíp pokud budou ze stejnýho města nebo z okolí, obepiš je, třeba si budete rozumět a možná se nakonec sejdete a stanou se z vás kamarádky; a pak už budete na ten krutej dětskej svět pána much 2

mámě bych to taky neříkal, co ta by s tím zmohla? poručit dětem ať tě mají rádi a projevují ti úctu? bylo by to ještě horší, byla bys ta co si stěžuje mamince.. ty by ses trápila stejně, navíc by se trápila i tvoje máma, ty by ses trápila že se tvoje máma kvůli tobě trápí a učitelky by na tebe byly nasraný, že musej zase něco řesit a možná by ti ještě dělaly problémy

Gawlio

No a proč neskusíš opačnou strategii? Proč je dobrý bejt slušňačka? Proč není lepší bejt zlobivá holka? Proč dávat na rodiče, když stejně jednou umřou?

ptáč

Ty, holko, moc se mi nechce odpovídat. Bolí mě hlava a abych mohl odp.,musel jsem odinstalovat něco z androidu. Hodně časem preferuji. Děvenko, vnimaš citlivě mezilidské vztahy. Jsi součástí lidského celku. Jako já, obyčejný kolemjdoucí, a navíc kamarád a kolega. Nezkoušej nikdy trpělivost foresama že si zkusíš, jaké to bude, až… Žádné až není. Máš kamarádku tak ji nezrazuj. Navštívil ji. Pomoz ji. Protože má slova dávají život. Starej se o ty, kteří jsou ti blízcí i vzdálené. Protože tví tě potřebují, přeci ti to neřeknou. A na tom se staví další vzor světa, světa všech mezilidských vztahů. Vše ostatní není kamarádství ani smysluplný vztah, je to pouhé doplňování kostiček o čem je tento svět. A tito lidé stojí pořád na začátku ale nepokročí dál. Takže co teď ? Navštívil svoji kamaradku. Měj ohled na ostatní. Jiné lidi nemusí s akceptovat; jsou to vycvičené opice nebo ti, co potřebují tu lidskou pomoc. Udržuje si lidi, pokud si je zaslouzis. Buď dobrá, nebuď špatná.
Doplňuji:
A slovník si stejně upravil slova podle svého. No tak proč jsem chodil do školy? Na recenzích ohledně a droidu si jo chci smlsnout.