David Musin

Je možné odeslat z banky peníze?

Potřebuji vložit a zaslat peníze. Jenže jsem menil telefonní číslo a změna na přihlašovaní je v průběhu. Pomůžete mi?

Nejlepší odpověď
Drap

Pomoct může jedině banka v tomto případě. Zavolej si přímo tam, nebo se v bance zastav.

Pepa25

Jde o změnu telefonního čísla, které sklouží k autorizaci přihlášení resp. zadání platby (nerozumím, proč mluvíte o vkladu, na ten telefon nepotřebujete)? Původní číslo už nejde použít? O jakou jde banku?