Hungalabunga

Je možné na sobě testovat léky na hubnutí a být za to placen?

Testy a finanční odměny.
Co vy na to?

Odpovědi
nyjono

Možné to je.
Je ale potřeba najít toho, kdo ti za to bude platit.
Možná, že zhubneš už jen z toho hledání.

Mp2

Dneska je to tak, že najdeš někoho, kdo už zhubl a zaplatíš mu za reklamu na takový produkt.. :)

Hodné lidí zhubne jen proto, ze si našli koníček v podobé cvičení nebo sportu. Zhubnout ani původně nechtéli.

ivzez

Podle mne to není pravděpodobné.

Pokud vím, testuje se na lidech nikoliv účinnost léku,
ale vedlejší účinky.

anonym

Velmi nepravděpodobné. Hubout nelze konzumací jakýchkoliv léků, což ví každý kdo alespoň trochu věnuje pozornost odborníkům a ne jen hloupým reklamám. Takže pokud ti nějaký subjekt nabízí výdělek za jejich testování nepochybně má postranní úmysly ti je později draze prodávat nebo ti prodat cokoliv jiného.
Zkrátka očekávej, že na tom ve výsledku výrazně proděláš a rozhodně díky těm „lékům“ nezhubneš ani kilo.