Rokio

Je možné mít sex v soukromí?

Na sex jsou potřeba alespoň dva lidé, což myslím vylučuje soukromí. V soukromí je člověk, pokud je sám a nikdo ho nevidí.

Nejlepší odpověď
Drap

Kde jsi přišel na to, že soukromí musí mít pouze jeden člověk. Je to nesmysl.

Další odpovědi
nyjono

Někdo má úplné soukromí, když má sex sám se sebou.

Kelt

Jsou pomůcky, které se k tomu účelu prodávají, jsou erotické filmy s různou tématikou a náročností. Jinak člověk myslí na sex několikrát za den. A je to jeho soukromá věc, stejně jako jídlo. A ve svém soukromí si může dělat každý, co chce. Ale když se člověk potřebuje tímto způsobem odreagovat a řeší, zda je to nebo není hřích, to záleží na něm.

Reganois

Ne, praticky to není v soukromí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Soukromá akce není osobní akce. Soukromí znamená to, že tam nejsou osoby, které tam nechcete mít. I takový gruppe sex může být v soukromí.Ovšem, pokud se nepraktikuje třeba na náměstí.