Stingo

Je možné jít do dětského domova a vzít nějaké dítě na výlet?

Nejlepší odpověď
iceT

Zkus si počíst tady a podle toho pak jednat dál.
http://zpravy­.idnes.cz/kdy-zase-pujdu-k-vam-hostitelska-pece-muze-pomoci-detem-i-rodinam-pxx-/zpr_archiv.as­px?c=A100727_141632_ka­varna_chu

Další odpovědi
Dochy

Je nějaký program „náhradních strýčků“. Předpokládá se ale trvalejší vazba s dítětem. Co vím tak alespoň jednou za týden či 14 dní. Plusy pro dítě: Trochu jiný náhled na svět, předpoklad, že pozná alespoň trochu skutečný praktický život,…
V případě zájmu určitě půjde informovat se ve vám nejbližším dětském domově.

Drap

Tak to zase tak snadné nebude. Dětský domov má za své svěřence zodpovědnost.