_136

Je možné existovat bez občanského průkazu?

Odpovědi
anonym

Můžeš teď hned dojít na úřad a odevzdat OP. Zároveň s tím se odhlašuješ od trvalého bydliště a musíš zrušit zdravotní pojištění. Nebudeš moci dosáhnout mnohých právních úkonů, ale zaručuji, že existovat můžeš bez mnoha věcí. Doklady jsem poztrácel všude po světě, tedy mohl bych vyprávět … Při snaze imigrovat je dokonce nezbytné ukončit pobyt zde a nahlásit v nové zemi. To jsem zařizoval již 3× …

aliendrone

Čéče, celkem jasně si vzpomínám, že občanka mi shořela při jednom „veselém táboráku“. Přišlo mi to v tu chvíli very funny, existoval jsem i nadále úplně v pohodě a dokonce se tomu smál. Jen ráno po probuzení se mi nějakou chvíli existovat nechtělo. Ale asi víš, že to po pár hodinách přejde. ;) :D :D

Mr. Marek

Měl jsem za to, že jsem do 15 let existoval.

nyjono

Teoreticky ano.
Pokud tedy nebudeš chtít oficiálně bydlet, chodit k lékaři, nejsi zaměstnaný ani nepodnikáš, nepotřebujneš půjčit peníze, nejezdíš autem ani na černo v MHD a kupuješ si poue jednorázové jízdenky, …

JežíšKristus

Jistě, cestovní pas nebo řidičský průkaz je obstojná náhrada.

cukrar

Co si představujete pod pojmeme " existovat"

Justin1

Do 15 let ano, později už snad jedině jako Robinson na pustém ostrově.

Otázka mi připomněla Návštěvníky: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ovEckthi­uz8#t=32s

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.