Ondrej01

Je možné drzé jednání moderátora prodat do bulváru?

Moderátor akce nás na poslední chvíli, týden předem, zavrhnul s tím, že má životně ohrožující důvod pro to naši akci nemoderovat, ve skutečnosti jsme zjistili, že jel moderovat jinou akci. Jméno zveřejňovat nebudu, je to ale mediálně známá osobnost. Dá se taková věc někam prodat? Je zveřejňování konverzace legální? Je to vůbec zajímavé? Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Vezmu to od konce…
Zajímavé? – no, pro mne určitě ne… Ale jsou lidé čtoucí Blesk a podobné shity – a asi jich není málo…
Pokud komunikace neprobíhá – se souhlasem obou (všech) stran v režimu utajení, je možné ji zveřejnit…
A pokud to někdo koupí… – to si budeš muset ověřit (a, případně, dojednat cenu)…
😉