Julo Tribula

Je možné aby sa vývoj počasia zastavil a počasie by sa prestalo diať?

Je možné aby v momentálne prebiehajúcich javoch počasia dochádzalo na jeho vrchole prejavu ku rozpadu, jeho tvorby a stabilizácii na určitej úrovni, hladine? Je možné sa výkon počasia prepol na binarny?

Nejlepší odpověď
Filip84

Vezmi velký kotel, naházej tam uzené, větrníky, kyselé okurky, šťovík, pelyněk, jedlou sodu, dva kury (celé, vykuchané), gallon jogurtu, libru soli, špičky, trenčiansky párok s fazuľou, koper, Jägerwurst, všecko to zamíchej, dolij to pomerančovou limonádou a povař pět hodin.

Jak to bude chutnat? No, blbě to bude chutnat? Jak z toho konsumentovi bude? No, blbě z toho konsumentovi bude, buďto se zbleje, nebo se zesere, nebo bude tuhý, jak žádný druhý. Ale dobře mu nebude.

Tohle je to samé, akorát v hlavě. Pleteš historiografii, ars mathematicae, přírodozpyt a další a další obory dohromady, přičemž výstupy z toho jsou, pouze a jen, absolutní nesmysly, dada.

Je to jenom otravné, nic víc, nic míň. Zajímavé, ani k zamyšlení to opravdu není!

Další odpovědi
Drap

Ne, je to nesmysl

Julo Tribula

Pre :Filip84. Kto ťa núti reagovať. Kto teda je tým všetkým, čo si opísal, v tvojej odpovedí. Chceš nechceš musíš! A bude to tak!

Filip84

Co, nebo kdo, mne vede k tomu, k rozhodnutí, zda na otázku budu reagovat, nebo nebudu, je moje soukromá věc, nikoli tvoje starost. Stejně tak mne, ani v nejmenším, nezajímá, co si o mně, nebo o někom jiném, myslíš. Mysli si to, neříkej mi to, jednoduché.

Julo Tribula

Násilník, je rovnako mojou vecou či na teba budem alebo nebudem reagovať, ak mi to dovoľujú podmienky. Preto sú tvoje reči zbytočné. No chápem,že tvoja úbohosť ti nedovolí aby si si ju, zas, inému nevnucoval. Máš ťažký problém so sebakontrolou. Ja som tu tú otázku nevkladal kvôli tebe aby si tu predvádzal svoju zatrpknutosť.