kurec

Je možné, aby člověk v 1 kalendářním roce objevil všechny umělce, které bude poslouchat až do konce svého života?

Myslím tím hudební umělce.

Odpovědi
Edison

Ne. Respektive… to se dozví na konci svého života. Maximálně v roce, ve kterém ví, že zemře, ale pořád platí… NIKDO NEZNÁ BUDOUCNOST!

Bobek 2

Čím kratší je ten život a čím méně je těch umělců, tím je pravděpodobnost vyšší. Ovšem je-li počet umělců odpovídajících definici nulový, pak lze o kterémkoliv roce říci, že v něm dotyčný všechny takové umělce objevil, a tedy u takového člověka dotazovaná možnost nastává. Dokonce bych řekl, že takových lidí, kteří žádného hudebního umělce neposlouchají soustavně až do konce svého života, je většina.