Alain

Je mi 20 a mým snem je stát se hercem. Nevíte, co prosím dělat?

Chtěl bych se stát hercem, ale herectví nestuduji. Hrál jsem ve třech amatérských krátkomontážních snímcích a v amatérském divadle. Podle některých lidí mi nějaký ten talent nechybí, nevím, zda je to dnes ještě předností, ale jsem podle mnohých lidí pohledný. Je mi 20 a jsem momentálně prvním rokem na vysoké. Herectví nestuduju :(

Nejlepší odpověď
Hlada

Jako vysokoškolák snad musíš uznat, že kdyby touha a talent byl, tak by tahle otázka nevznikla. Předně dostuduj to, co jsi začal. Herectví můžeš mít jako hezkou zálibu. Příležitostí na různých konkurzech se nabízí habaděj.

Další odpovědi
elkon

Jestli jsi pohledný není důležité. U herců je důležité charisma. Přihlas se na konzervatoř nebo na DAMU. Když je to tvůj sen, tak už jsi mohl na té škole být.

da ny

Sněte dál..... Kdo na to má, cestu si najde sám.

Dena443

Taky to je sen a už je mi 31

led

Mnohí herci sa dali na hereckú dráhu po riadnom vyštudovaní inej profesie, pracovali a prihlásili sa na VŠMU, DAMU, AMU a po štúdiu ďalej pokračovali v umeleckej činnosti.
Pokiaľ máte naozaj talent, dá sa aj počas súčasného štúdia prejsť na „hereckú výšku“ podmienky nájdete na stránkach jednotlivých škôl. Trochu „dravej“ samostatnosti budúcemu umelcovi neuškodí.

Justin1

Chceš hrát amatérsky, nebo profesionálně, v divadle, nebo ve filmu? Pokud chceš být profesionálním hercem, zkus si popovídat s několika lidmi, kteří tuto profesi už nějakou dobu dělají, abys měl představu, jak tito lidé žijí a jestli by ti to opravdu vyhovovalo. Pokud o něčem sníš, je důležité vědět, co bys tomu musel obětovat a jestli bys byl ochotný to obětovat.

mosoj

Jít na DAMU.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Jandejs

Ambice Ti evidentně nechybí. Tak si jen v hlavě skutečně ujasni, jestli je to to, co chceš opravdu dělat a šupajdá do toho.