Lotr2008

Je matfyz na fyziku lepší než ČVUT?

Můj synovec chce na matfyzu studovat jadernou fyziku, ale já mu furt říkam at jde na ČVUT, protoze jsem tam sam studioval a vim jak to tam chodí. Nekteri mi kolegove ale byly na matfyzu a maji opacny nazor. Co si o tom myslite vy? Neni na jaderku lepsi ČVUT? Je myslim težší

Odpovědi
_Bůh_

Jestli jste tam studoval a víte jak to tam chodí, tak není o čem – všichni na ČVUT!

Kazatel

Chtěl jsi napsat, zda-li je Univerzita Karlova lepší než ČVÚT?

Jaderná fyzika je oborem tam i tam, zkušenosti absolventů 50 let staré jsou asi trochu mimo mísu. Důležité je, čím se chce synovec následně živit a co má případně lepší jméno i za hranicemi našeho státu, když pominu, kde je to schopen dokončit.

Dochy

Jaderné fyziky se na ČVUT asi zas tak moc nenaučí. Nechal bych ho ať si jde za svým. Podle mně jako rodič máš poradní hlas, ale rozhodnout se musí sám.

Co se jaderné fyziky týče, tak si myslím, že matfyz je na tom v ČR asi nejvýše… (ale já ho nestudoval)

duch svaty

Je to možné, ať si podá přihlášku na obě dvě školy a uvidí, jak mu to kde půjde.

Gus_Fring

Naše třídní, která vystudovala matfyz (možná maximálně peďák, ale spíše ten matfyz), tak všechny nabádá na studium ČVUT. Asi ví, jak to na matfyzu funguje. Ať už je spolužák na matematicky slabý či nadaný, všichni jsou zvaní na ČVUT. Asi je to nejlepší univerzita u nás (i můj strejda a babička tam studovali, to není náhoda).

Schluker

Vite jaky zvuk jdela kalkulacka, kdyz soadne do hnoje? No preci ČVUT!