Je lepší Top Topic nebo Vinea?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Top Topic

Chybí jiná možnost. Špatná anketa. Někomu vyhovuje Top Topic jinému Vinea. Nelze paušalizovat.

Kepler

Top Topic

Mně nechutná ani jedna. To je jako salám bez masa. Chybí mi tam ten alkohol z hroznů. Vylisované slupky by se měly dávat jen prasatům a ne dělat z toho pochybné limonády.

Radius

Vinea

Já osobně si kupuju Vineu a mícham si ji s čistou minerálkou. Ta mi chutná víc než Top Topic, mám tu obojí, zítra si otevřu ten Topic a vypiju ho. (také tu mám jablečno-hruškový mošt 5 litrová krabice od Bromil, ten mám také rád).

Na Slovensku se vyrábí Márka, mají ji také, koupím si ji a vyzkouším.