Je lepší pampeliška nebo kopretina?

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel,nejsem králík.

Další odpovědi
anonym

z pampelišky se dá udělat med,z kopretiny může být láska když jí dáte milé slečně,obojí je užitečné

elektrikář

Kopretiny nemají králíci rádi. Z mladých listů pampelišky když se nechají pod kýblem vybělit se dá udělat salát i pro vás.Nejlepší jsou pampelišky destilované přez králíka tak mi chutnají nejlépe.

Miroslavst

Záleží na tom k čemu. Jestli si chceš říkat má mě ráda-nemá mě ráda, tak se teda natrháš u té pampelišky. A to nemluvím o odkvetlé.

Michal

Pampeliška je lék! Kopretina je krásná.A já volím pampelišku.