zjentek

Je lepší dát čokolády a podobné v tuto chvíli do lednice?

Na Prajzské se již roztéká Crème brûlée 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
Filip84

Rozhodně jim tím neublížíš. A před konsumací je cca na hodinu vyndáš.

Další odpovědi
aliendrone

Čokošku je v horku nejlepší dát někomu do zadní kapsy kalhot, zvláště pokud tam často nosí mobil. O seriózním natržení obalu ti snad nemusím nic bližšího vysvětlovat. ;) :D :D

zjentek

Co je vlastně ta zdejší kategorie „meteorolgie“? (;

Filip84

Záliba v dešťoměrech, měření teploty, měření rychlosti a směru větru, a podobných „zajímavých“ věcech.

zjentek

No dobře, a nemá tohle být meteorologie? (;

Filip84

Ne! 🙂 To je skladování potravin, nebo tak něco, ne?

zjentek

No prostě je tam chyba tak šup, opravit! Takhle to zní jako nějaký orgie.