Postmaster

Je kontrola kvality zlatý důl?

Každý, kdo začal s podnikáním brzo pochopil to, že kontrola kvality je zlatý důl, nikdo nechce utrácet hodnoty za zmetky, socialismus zkrachoval na špatné kontrole kvality, komu není rady tomu není pomoci.

Nejlepší odpověď
Drap

Je to nesmysl. Socialismus nezkrachoval na špatné kvalitě. Ba naopak. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že kontrola kvality se začala zanedbávat a někde se dokonce zcela vypustila až po převratu v roce 1989. Netuším, kde čerpáš tyto informace.

Další odpovědi
hapiky

Socialismus zkrachoval, protože nebyl kromě jiného konkurence schopný.

elkon

Další nesmysly, jak na běžícím pásu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.