Mirek Darvas

Je dovolené si udělat Netflix na měsíc a po měsíci si udělat nový účet zase zdarma na měsíc?

Odpovědi
Pepa25

Pozdě – Netflix (i HBO Go) měsíc zdarma nedávno zrušili. Bylo možné to obcházet tím, že se každý měsíc zaregistroval účet s jinou e-mailovou adresou a jednorázovou (virtuální) platební kartou.

Zdroj: https://avmani­a.zive.cz/net­flix-uz-jen-za-penize-sluzba-zrusila-mesicni-sluzebni-dobu

Malvína

Souhlasím s Pepa25. Je to zrušené, nelze vyzkoušet měsíc zdarma. Nechala jsem se k Netflixu ukecat skrz seriál Koruna a po registraci mi ihned strhli peníze. Jen varuji, je to silně návykové 🙂

Schluker

Neni to uplne ok, ale nejspis na to nikdo neprijde. Jenom bude potreba pro novy ucet vzdy i niva platebni karta…

Dochy

Nejsem si jist podle čeho všeho to kontrolujou. Já si říkal, že bych mohl s novou objednávkou na CZC získat další 2 měsíce na vyzkoušení KUKI 😉, ale mám pocit že tohle zatrhli už na straně CZC ☹

Taky se mi ta služba líbila, přes Vánoce skvěle posloužila, ale přeci jen pro mně zatím nemá takový smysl abych za to dával ty prachy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.