Rokio

Je dobrý výkon napsat přes 500 slohů, kde jeden má odhadem 200 až 300 slov?

Dříve jsem měl velký blog, kde jsem měl přibližně 200 článků. Dával jsem tam jen ty dobré. Byl to takový mix. Byl zaměřený na mnoho témat.

Do teď píšu články na dětský web. Mám tam přesně 117 schválených článků. Jestli chcete, pošlu vám do interní pošty nebo do diskuze pod článkem odkaz.

Myslíte si, že jsem toho napsal hodně?

Odpovědi
orwell

Jo, je to hodně. Nemůžu se ale zbavit pocitu spousty zbytečně promrhaného času. Nechtělo by to spíš dělat něco užitečnějšího? Myslím cokoliv jiného, než sedět pořád u bedny, ťukat do klábosnice a vymýšlet blbiny. Život je krátkej…

Drap

A k čemu jeto dobré?