Marty Koller

Je děsivější hororový film „Vřískot“, nebo „Dětská hra“?

Odpovědi
Kelt

A jak to chceš posuzovat? Podle zvýšeného tepu? Podle doby, kdy ti vydrží suché spodní prádlo?

seraphico

Nelze odpovědět. Někomu se bude zdát děsivější Vřískot a někomu zase Dětská hra. Naštěstí jsme každý jiný a nechováme se jako naprogramování roboti.

quentos

Srovnávat děskou hru s hororem nedává smysl (to je tak, když je někdo línej psát velká písmena na začátku názvu). Mimochodem dokud nenapíšeš čárku před „nebo“, je jediná správná odpověď na takovou otázku pouze „Ano“.