prezdivkomat

Je bývalý ministr financí diktátor?

Každá svobodná země by měla diktátorovi při jeho návštěvě připomínat ty, které on utlačuje…

Toto jsem dnes přečetl na webovkách seznamu … s tím, že to prohlásil Kalousek …

Znamená to tedy, že by jsme měli „vyzvat“ Kalouska aby se „vystěhoval“ proto aby jsme mu poté mohli připomínat ty, které on utlačuje? Tedy nezkorumpované ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

NE

Ne, on je debyl

Další odpovědi
Drap

NE

Anketa je neúplná, chybí jiná možnost. Ještě trochu potrenuješ a budeš svými anketami roven uživateli „koubavit“

led

NE

NE,
neverte všetkému, čo povedia, napíšu, ukážu médiá. Aj novinári chcú z niečoho žiť.
Ak je niečo v médiách podané jednostranne, tak to určite jednostranné nie je.

Eurohujer

ANO

Na stáž do IS.