FlAsh_7

Je anglický jazyk pro vzdělávání uplatnitelný i mimo školy?

ve smyslu VŠ obor

Odpovědi
Kelt

Samozřejmě. Je škoda, že otázka není konkrétnější, ale díky internetu si můžeš přečíst informace přímo v angličtině. Můžeš si dopisovat s celým světem, protože angličtinu umí každý. Písně, najdeš na youtube a když jim rozumíš, tak tě to víc baví. Můžeš si tady stáhnout bezplatně různé knihy v angličtině a to jak z klasické literatury tak odborné. A rozšiřuješ si vzdělání. Pokud máš 8 roků, tak chápu, proč se takto ptáš, ale jestli se chystáš na vysokou školu, tak se divím tvé neinformovanosti.

cappuccino

Kdyz opominu cestovani, tak dneska spousta firem pozaduje znalost ciziho jazyka.
Krome toho v pocitacovem svete se bez anglictiny uz vubec neobejdes!