Popelka Sany

Je 9 týdnů, dlouhá či krátká doba, do očekávané události?

Zdravím, za 9 týdnů, konečně půjdu na ples. Bude to ještě dlouhé čekání, nebo už to uteče jako voda?
Děkuji všem za odpovědi.
S přáním hezkého dne, Popelka.

Nejlepší odpověď
annas

To záleží na vás. Čekáte na příjmenou věc, takže se určitě dočkáe.

Když čekám na autobus a má zpoždění, je to dlouho, když se o minutu zpozdí, tak je pryč.

Když jste šťastná, že půjdete na ples, tak čas neřešte, Neurychlíte jej, ani se nezpomalí. Čas je přece jen jakási iluze, zastaví se čas, když zastavíte hodiny?

Nevnímejte čas, dočkáte se …

Další odpovědi
Kepler

Čas je pojem relativní, jak už řeklo mnoho moudrých lidí. Taky záleží na tom, jak moc se na tu premiéru (?) těšíš. Odkládat všechno na poslední chvíli ale moudré není. Vyzkoušet si garderobu, střevíčky, doplňky, potrénovat tanec…pak najednou zjistíš, že se času nedostává a že ten čas ubíhá nějak moc rychle 🙂

Drap

Je to pouze 63 dnů, stříhej si metr, uteče to rychleji.