hanculka

jdou někde stáhnout?

jde někde stáhnout nějaký videoklip ve formátu .mtv?? Jestli ano tak prosím o adresu.

Odpovědi
badisko

bohove a co stim chcete delat ?…no pokud by jste to chtela na nejaky test ..tak staci predelat zde je odkaz na program…http://­mympxdownload­s.com/Download­s/p13_sectionid/2/p13_fi­leid/4 …

Bedy

Určitě jste k MP3/MP4 přehrávači dostala CD s ovladači a programem, který převede běžně známé formáty do této exotiky .mtv. Většinou je to pod názvem MP3 Player Utilities, který obsahuje MTV Converter a MTV Player a ještě něco možná…

Pokud CD nemáte nebo nemůžete najít, můžete zkusit odkaz od badisko…