FlAsh_7

Jde žít americký sen i v Česku?

Odpovědi
marci1

V Česku lze zažít jen „Český sen“. Podaří se to však málo komu. Jen velmi odvážným, chytrým a podnikavým, zejména mladým lidem, kterým to „pálí“. Není to jednoduché a trvá to dlouho. Ale kdo umí, ten umí. 🙂

aliendrone

I když se tvrdí, že „Amerika je země neomezených možností“, tak v tom, co je možné jsme v určitých směrech nechali USA DALEKO PŘEDALEKO za sebou. Amíci by povětšinou zírali s otevřenou hubou, co všechno je u nás možné pro některé jedince. Tedy ne že by se sami na něco podobného nezmohli, ale jde o to, s jakou lehkostí se to dokáže „zamést pod koberec“ v porovnání se situací v USA. ;) :D :D

Takže je otázkou PROČ žít americký sen, když můžeš žít ten český? ;) :D :D