Avatar uživatele
Zvidatel

Jde už ten svět do kytek?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/cla­nek/prestante-rikat-manzel-a-manzelka-vyzyva-osn-40326153#seq_­no=2&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_req_­id=Zz9WD1DLIYs-202006011623&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=

Co se o to vůbec OSN stará a je to vůbec normální? Sorry těm homo-liberáně orientovaným lidem, těm co podporují pohlavní neutralitu a další blbosti, ale mně se to normální nezdá ani trochu. A heleďte, je mi jedno jakou má člověk barvu, jaké je rasy, jaké má náboženské vaznání, odkud pochází, podle mě jsou si rovni, ale nějaké homo-fogo lidi a genderové nesmysly jsou mi vážně proti srsti.

Na wiki je jedním z cílů pro OSN do roku 2019:
3. „prosazovat rovnost mužů a žen a poskytovat ženám více možností prosadit se ve společnosti“
Tím monžá porušují své vlastní teze, protože i muž a žena se dá označit za „gendrově zabarvené.“ Ale možná je to jejich nový cíl, který vznikl až letos. Prosazovat genderově nezabarvená slova.
Věřící nejsem, ale Bože pomoz! Co je moc, to je moc :D
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Organizace_spo­jen%C3%BDch_n%C3%A1rod%C­5%AF#Rozvojov%C3%A9_c%­C3%ADle_tis%C3%AD­cilet%C3%AD

Kde má vlastně OSN nějakou kompetenci ohledně genderových nesmyslů?

A tohle psychologové jsou vážně psycho: https://www.e­uro.cz/light/de­ti-z-genderove-neutralnich-skolek-budou-uspesnejsi-tvrdi-psychologove-1355296

Všechno je tak liberální až to bolí. Brzy budou lidi benevolentní k homosexuálům – jakože už spíš jsou, k promiskuitě a budou ji podporovat, ke gederovým bezpohlavním dětem a nakonec i k psychopatům a vrahům.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ať jdou s tou genderovou rovnoprávností do p… To už je absurdní. Když muž řekne ženě, že má hezký zadek (a myslí to upřímně), je to sexuální harašení a obtěžování. Zatímco ženské to projde. Když už jsme tak genderově rovnoprávní, tak proč nemáme společné sprchy a veřejná WC? Jsme to, co jsme a ne co by chtěli genderoví pomatenci. Manželka je prostě moje manželka, prodejná baba je k… a homosexuál je buzerant. Nazývejme věci pravými jmény!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Zvidatel Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Cokoliv, co se přežene (včetně liberalismu), se stává spíše kontraproduktivní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

  1. Už od Velkého třesku. Co vznikne musí i zaniknout.
  2. Asi by to chtělo přestat věřit všemu, co se píše, zejména v bulvárních plátcích.

Ale k otázkám:
1., 2. OSN si může plácat co chce… Jde o to, jak se k tomu kdo postaví. Sama o sobě nemůže vůbec nic, jak se již mnohokrát ukázalo.
3. Nojo, no, ženský přestanou rodit, kojit a přijdou o schopnost se starat o potomstvo, muži pro změnu přijdou o schopnost uživit rodinu. A lidstvo normálně vymře. A teď upřímě: Není v tomhle ten islám, kde žena je ženou a muž mužem poněkud „normálnější“?

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano, samozřejmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…chce to si topřečíst článek pořádně, problém není v OSN, ale v angličtině !!!
… jo, kdyby angličtina byla trochu „pružnější“ řeč, tak by se to nestalo, jde totiž o to, že v engliš jazyce se řada profesí nebo dalších označení obsahuje příponu „man“, tedy muž. Policista se řekne policeman, prodavač salesman apod. … tak to je potom těžký … taky by mě štvalo, povídat policajtce policejní muži …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zvidatel

Mc Merkurion, tak já to nechápu, vždyť se vůbec nejedná jen o profese, ale i hlavně o slova jako přítelknyě, manželka, tam žádné „man“ není. Je to girlfriend, wife. To, že profese obsahují „man“ je jasné, ale nevztahuje se to jen na ně. Jsou to normální slova. Za chvíli bude diskriminační oslovit někoho paní, slešno, pane. Žena už nebude žena, muž nebude muž. A člověk člověkem, ale koko*em.
Samozřejěm, že problém je v OSN.

před 1423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no právě, jak se řekne žena ??? … woman …
… no a girlfriend je to stejné: girl-friend …
… a právě o ty profese jde, o tom ten článek je …

před 1422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Je zvláštní, že v něčem ženský očekávaj mužné chování, ale jindy chtěj rovnoprávnost… Nakopat tyhle genderový revolucionáře do mezinoží. Stejně to tam maj k ničemu.

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

A zrušit ve sportu ženské katekorie!!! Pěkně sportit všichni najednou! Třeba taqkovej hokej můžou klidně hrát společně… Třebaaaaa… chlapi proti ženskejm… 😁

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Můj názor je, že rovnoprávnosti není dost, pokud někteří mají potřebu startovat, jako právy vy teď … 😉

před 1424 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek