Gus_Fring

Jde se stát dobrým organickým chemikem, který na VŠ ani v práci nebude mít problémy, a přitom mít na SŠ za 3 z matiky?

Nebo je matematika důležitá pro organického chemika, jak při studiu, tak při práci ve vědeckém ústavu/na univerzitě.

Naučte se číst otázky. Psal jsem snad, že píši o sobě nebo mám trojky z matematiky? Na vysvědčení jsem měl nanejhůř dvojku, takže mě se tato otázka netýká.

Odpovědi
Lotr2008

Matematiku se můžeš doucit. Počítej hodně příkladů a pak z ní 3 mít nebudeš. Nebo muzes mit doučování. Ne kazdy na to ma hlavu, hold nekdo je na ni hloupý. Musíš ale vypnout ten Minecraft a něco dělat…
Nicméně jako chemik ji moc podle mně potřebovat nebudeš.

Kelt

Podle čeho posuzuješ, zda je organický chemik dobrý? Asi podle výsledků. Jaké máš výsledky? Děláš střední školu . Kde? Jakou? Byl jsi na Chemické olympiádě na předních místech? Asi chceš chemii studovat, proto musíš udělat přijímací zkoušky na příslušnou vysokou školu. Dostaň se tam, udělej školu, najdi si místo, kde bys chtěl pracovat, piš články z oboru a pak uvidíš.

Mc Merkurion

… nauč se psát otázky … copak někde píšeš, že nepíšeš o sobě ??? … když se neumíš vyjadřovat, nekritizuj jiný !!!